PRUIM Gliwice S.A.

O Firmie

O Firmie
Siedziba Firmy

PRUiM S.A. w Gliwicach jest  firmą wykonującą roboty drogowe i inżynieryjne głównie na terenie aglomeracji śląskiej, a także w innych regionach kraju. Swoją pozycję buduje bazując na ponad 50 letnim doświadczeniu zdobytym przy realizacji robót oraz w oparciu o wysoko wykwalifikowaną kadrę i stale rozwijany potencjał wykonawczy - nowoczesny sprzęt wiodących producentów krajowych i zagranicznych oraz współczesne technologie i materiały. Spółka specjalizuje się w prowadzeniu robót drogowych, mostowych i inżynierskich.

Zarządzanie przedsiębiorstwem wspomagane jest nowoczesnym zintegrowanym systemem wspomagania zarządzania klasy ERP. Za swój cel nadrzędny Przedsiębiorstwo przyjęło wysoką jakość i terminowość wykonywanych robót. Świadectwem uznania dokonań są przyznane Spółce nagrody i wyróżnienia.

Troska Przedsiębiorstwa o terminowość i wysoką jakość wykonywanych robót potwierdzana jest od wielu lat certyfikatem jakości ISO 9001-2008.

Wyróżnienia, nagrody oraz certyfikaty świadczą o wiarygodności i rzetelności Przedsiębiorstwa w prowadzonej działalności gospodarczej, na co składają się m.in.: terminowe regulowanie swoich zobowiązań, przestrzeganie zasad etyki w stosunkach gospodarczych, a także podejmowanie inicjatyw społecznych i udział w akcjach charytatywnych.

Siłą Spółki jest wykwalifikowana kadra z dużym doświadczeniem. W Spółce zatrudnionych jest 185 pracowników.

Spółka aktywnie uczestniczy w życiu społeczności lokalnej, współorganizując festyny i imprezy okolicznościowe związane z przekazywaniem kolejnych, ważnych dla miasta inwestycji, a także wspiera lokalne i ogólnopolskie akcje charytatywne oraz działalność artystyczną i sportową.

Przedsiębiorstwo prowadzi swoją działalność w oparciu o bazę znajdującą się w Gliwicach przy ul. Nad Bytomką 1. Na terenie o powierzchni ok. 6 ha znajduje się baza sprzętowo-transportowa, hala warsztatowa, obiekty magazynowe oraz budynek administracyjno-biurowy.

Licznik strony: 669

Podmiot udostępniający informacje: PRUIM Gliwice S.A. Data stworzenia : 2012-11-30 15:11 Autor : administrator Data publikacji : 2012-11-30 15:11 Osoba udostępniająca na stronie : Data ostatniej modyfikacji : 2021-04-16 13:56 Osoba modyfikująca : administrator